מיתוג מעסיק

העסק צומח. הגיע הזמן למשוך את הכשרונות הטובים ביותר ולשמר אותם. זה הזמן למיתוג מעסיק מיתוג מעסיק זה הרבה מעבר לבאזז וורד, זו הדרך להצלחה.
יש מותג, יש מקום עבודה, וביחד נבנה מותג שימשוך אליו את האנשים הנכונים עבורכם.

מיתוג מעסיק מדויק מעצים את זהות העסק באופן שבו העובדים והמועמדים, הלקוחות והספקים רוצים לקחת חלק.
בחברת iTalent יש לנו את כל הידע והכישורים לסייע לך לחדד את המסרים, להבין את העסק ולזקק את המותג. אנחנו נלווה אותך בבניית המותג פנים וחוץ על מנת שהחברה שלך תוכל להמשיך ולצמוח תוך שימור ערכי הליבה. היתרונות הרבים שלנו מגיעים מעולם הגיוס והשיווק. שני אלו יחדיו יוצרים שילוב מושלם והתהליך נטמע בארגון לאורך זמן.

יתרונות השירות שלנו
אנחנו יודעים שביחד נוכל להביא את התשוקה שלך החוצה ולהגשים את החלום לבנות חברה טובה. הצוות שלנו ישמח לעבוד איתך ביחד במטרה להעצים את המותג שלך ולעודד אנשים להצטרף לחברה, לשמר עובדים טובים וליצור סביבה בה אנשים רוצים לגדול ביחד איתך. השירות הייחודי שלנו כולל בין היתר, השירות כולל את האספקטים הבאים:
עם iTalent מיתוג המעסיק שלך יעשה קפיצת מדרגה בזכות תהליך ההטמעה המדויק שלנו. תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה כדי שתוכלו להתמקד בצמיחה ובמוצר, אנחנו נדאג להון אנושי ולמארג הנכון.
עם iTalanet תוכלו לבנות חבילה בהתאם לצרכים ולמקום בו המותג שלכם נמצא. פנים או חוץ, מיתוג מחדש או יצירת מחויבות מצד הצוות? אנחנו תופרים תהליך הטמעה ייחודי לצרכים שלכם. תוכלו להרגיש את ההבדל כבר בתחילת הדרך כשתשמעו את המותג שלכם מדבר ותאהבו את זה. רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים.
CONTACT US
בואו נצמח ביחד

המחויבות שלנו היא להביא את הארגונים והצוותים שעובדים איתנו למקום טוב יותר – יותר גמישים לשינויים, יותר מעורבים ועם קשת נרחבת יותר של כלים, שתאפשר להם ליצור עתיד טוב יותר.