שירות Outplacement

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שירות Outplacement מלווה אותך לאורך כל תהליך הפיטורין ויסייע לדאוג שהתהליך יתבצע ברגישות ומקצועיות.
תהליך פיטורין חייב להתבצע נכון תוך חשיבה על מכלול ההשפעות

תהליך פיטורין שנעשה לא נכון, יכול להשפיע על עובדי החברה  זמן רב אחרי התהליך ואף לגרום לנזק, מסיבות אלו, הכרחי לעשות את זה עם האנשים הנכונים. בחברת iTalent נלווה אותך לאורך כל התהליך משלב המסרים, בניית השיחות ונלווה את העובדים המפוטרים בהכנה לקראת היום שאחרי.

אנחנו בטוחים שבעבודה משותפת, נוכל לסייע בשימור מיתוג המעסיק, ליווי העובדים שעוזבים כמו גם עבור אלו שנותרים. אנחנו כאן לתת לך את הליווי המתאים.

יתרונות השירות שלנו
לחברת iTalent צוות מנוסה. אנחנו עובדים עם מאות חברות באופן שוטף והמעורבות הגבוהה שלנו מאפשרת לנו לדעת בדיוק מה קורה בשוק, להרגיש את הדופק, להכיר את האנשים והפלטפורמות הנכונות. להשוות ולדעת מה נכון. הניסיון שלנו מוכיח את עצמו בכל יום. השירות כולל:
יש לכם רק הזדמנות אחת לעשות מהלך כה מרכזי וחשוב בארגון, אל תעשו את זה באופן חלקי או פזיז. אם אין לכם ניסיון בתהליך הזה, נלווה אתכם כדי להבטיח ביחד את עתיד החברה עבור אלו שנשארים.
שירותי ה- Outplacement נועדו לתת לכם שירות מקיף ולהבין שניתן להיפרד בטוב. השירות כולל הכנה וליווי בבניית תהליך הפיטורין ובשלב הבא ליווי העובדים שפוטרו, הגדרת כיווני קריירה והכנה לראיונות עבודה.
CONTACT US
בואו נצמח ביחד

המחויבות שלנו היא להביא את הארגונים והצוותים שעובדים איתנו למקום טוב יותר – יותר גמישים לשינויים, יותר מעורבים ועם קשת נרחבת יותר של כלים, שתאפשר להם ליצור עתיד טוב יותר.