אודות

iTalent היא חברת הסורסינג והגיוס הגדולה בארץ, וגם הטכנולוגית ביותר. החברה הוקמה בשנת 2010 על ידי דנה בש, במטרה להוות שותפה אסטרטגית למעסיקים וחברות טכנולוגיות, ולחבר בינן לבין הטאלנטים הנכונים עבורן.

שיטת העבודה שלנו היא ייחודית ושונה, והיא פותחה באופן פנימי על ידי הצוות. השיטה משלבת בין הפתרונות היעילים והמתקדמים ביותר הקיימים כיום בעולם ה-Sourcing עם תהליך מובנה ומעמיק של התאמת פרופילים מדויקת לצרכים מקצועיים, ולא פחות חשוב מכך – ל-D.N.A הארגוני. כמי שעומדים מאחורי קהילה רחבה של טאלנטים בתעשיית ההייטק, אנחנו מחוברים לשחקנים הכי חזקים בשוק, באופן שמאפשר לנו לחבר בין חברות מובילות לבין הטאלנטים הטובים ביותר שיש.

בשנים האחרונות iTalent נמצאת בגדילה מתמדת ומשמעותית, והפכה די מהר למובילה בשירותי Sourcing והגיוס. אנחנו מספקים שירותים וליווי לשמות הכי גדולים בעולמות ההייטק, ומתגאים ברשימה ארוכה של לקוחות מובילים בתחומם.

המוטו שלנו הוא: "אנו צומחים ביחד". הגישה שלנו היא פרואקטיבית ואנו משתמשים במדיה החברתית ובכלי AI חכמים, כדי להביא לשותפים שלנו את המועמדים הכי מוכשרים שיש. 

חזון המנכ"ל

למה שאנשים קוראים חזון, אני קוראת תחושת בטן. אחרי שנים בתחום גיוס טאלנטים, הגיע רגע שבו הבנתי שהתחום הזה צריך פתרון קבוע. כזה שיוכל לייצר חיבור מדויק ומעמיק, שמתבסס על מגע אישי ופרסונלי ולא רק על נתונים טכניים.

כשיצאתי למסע היזמות האישי שלי, לא יכולתי להעלות על דעתי שאזכה לכל כך הרבה שותפים מדהימים לדרך, כולל בן זוגי, וכולל כל אחד מהלקוחות שלנו, שהופכים כל אחד לבן בית. 10 שנים ומעל 30 עובדים מאוחר יותר, אני מסתכלת מהצד ומתגאה במשרד המשפחתי שלנו, שמורכב מהמון נשים חזקות, שעובדות עם אינטליגנציה ולב ומייצרות הישגים חסרי תקדים עבור כל אחד מהלקוחות שלנו.

בפגישות עם לקוחות חדשים, בשלב שבו אני מסבירה כיצד אנחנו מבינים את הצרכים הייחודיים של הלקוחות שלנו ומתאימים את עצמנו לתרבות הארגונית שלהם – אני תמיד מחייכת. פשוט כי אני יודעת עד כמה השותפות הזו משמעותית, ועד כמה היא מייצרת את הערך המוסף יותר מכל פרמטר אחר.

החזון שלנו הוא לסייע לחברות לגדול, בעזרת גיוס העובדים הנכונים, ושאיפה מתמדת ללכת בדרך שנכונה לכם. פעם אחר פעם, אנחנו נהנים לראות את הדברים המדהימים שאנשים מצליחים לעשות כשהם במיטבם.

אני מזמינה אתכם להשאיר פרטים כדי שנוכל לבחון עבודה משותפת. אני בטוחה שיש המון שאנחנו יכולים לעשות יחד.

דנה בש שלח

מייסדת ומנכ"ל

אני רוצה ליצור קשר
בואו נצמח ביחד

המחויבות שלנו היא להביא את הארגונים והצוותים שעובדים איתנו למקום טוב יותר – יותר גמישים לשינויים, יותר מעורבים ועם קשת נרחבת יותר של כלים, שתאפשר להם ליצור עתיד טוב יותר.