גיוס מנהלים בכירים

איתור המועמד המתאים ביותר לתפקיד ניהולי עשוי להיות עניין מאתגר, במיוחד כשמדובר באדם שמיועד למלא תפקיד רגיש ומרכזי בחברה. בשונה מהעסקה של עובד, שמשפיעה על עצמו ובמידה מסוימת על סביבתו, גיוס מנהל יכול להשפיע על כל המוצר ואף על החברה כולה.

במשרות מהסוג הזה, ההתאמה האישיותית חשובה לא פחות מכל נושא מקצועי אחר. הבחירה צריכה להיות מישהו שיכול לגדול עם החברה, לממש את הפוטנציאל שלו ביחד עם שלכם ולהביא אתכם כמה שיותר רחוק.

מצד שני, מנהלים בכירים בדרך כלל אינם זמינים בשוק. כמעט בלתי אפשרי להגיע אליהם בדרכים הרגילות, ודאי לטאלנטים שבהם – והתחרות היא קשה.

הפתרון שלנו מבוסס על ליווי מקצועי שוטף מתוך החברה, שמאפשר לנו להכיר את הארגון לעומק, ולחבר בינו לבין האדם המתאים, על בסיס התאמה אישית בין המועמד והן של החברה.

במסגרת השירות, אנו נטפל באופן מלא בתהליך גיוס לעמדות ניהוליות ובכירות, בעזרת ההתמחות הייחודית שצברה iTalent בגיוס למשרות מסוג זה. בסיוע מערכות חכמות וכלי איתור וסורסינג מתקדמים שפיתחנו, לצד שימוש מתקדם ברשתות חברתיות – אנחנו יודעים להגיע כל הזמן למועמדים חדשים ולנהל עמם את השיח.

איפה אנחנו מוצאים אותם?

בעזרת מערכות חכמות וכלי איתור וסורסינג מתקדמים שפיתחנו, לצד שמוש מתקדם ברשתות חברתיות, אנחנו יודעים להגיע כל הזמן למועמדים חדשים ולנהל איתם את השיח בשמכם. לאורך השנים, בנינו קהילה רחבה ודיסקרטית של מנהלים בכירים שאנחנו נמצאים איתם בקשר ובמעקב אחר ההתפתחות הקרייריסטית שלהם. כתוצאה מכך, יש לנו גישה ייחודית למנהלים הטובים ביותר בתחום ויכולת להקדים את השוק, לפנות אליהם בדיוק ברגע הנכון – ולייצר את החיבור בינם לבינכם.

יתרונות השירות שלנו
תהליך הליווי כולל בין היתר את השלבים הבאים:
למשבצת הניהולית הבאה שנפתחת אצלכם, אתם חייבים אדם שיהיה מקצועי, אנושי, חד, ותואם בול את האופי הייחודי שלכם – כדי שיביא אתכם למעלה. אנחנו נסייע לכם לאתר אותו, ולהביא אותו אליכם.
עם iTalent, תוכל לראות את ההבדל כבר מהיום הראשון.
CONTACT US
בואו נצמח ביחד

המחויבות שלנו היא להביא את הארגונים והצוותים שעובדים איתנו למקום טוב יותר – יותר גמישים לשינויים, יותר מעורבים ועם קשת נרחבת יותר של כלים, שתאפשר להם ליצור עתיד טוב יותר.