שירותי מומחים לסורסינג

כשאתם צריכים לעשות דברים, אתם צריכים לעשות אותם בצורה נכונה. כשאתם צריכים לעשות את הדברים בצורה נכונה, אתם צריכים מישהו שיודע את העבודה. כשאתם צריכים מישהו שיודע את העבודה - אתם פונים ל-iTalent.
הון אנושי הוא הכלי שמשפיע באופן הכי משמעותי על צמיחה של חברות. המשימה לגייס אליכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתנאי שוק רוויים בתחרות, הולכת והופכת למאתגרת מדי שנה, כשרוב הטאלנטים אינם זמינים לעבודה בנקודת הזמן שבה אתם צריכים לאייש משרה.
סורסינג הוא בעצם חיפוש וניהול מקורות מידע, והוא נועד לאפשר לכם להגיע לאלו שכן מתאימים לכם וזמינים, ולהשיג תוצאות איכותיות באמצעות כלים טכנולוגיים חכמים.

השירות שלנו נועד לאתר עבורכם באופן שוטף את הטאלנטים הטובים ביותר, ולהגיע אליהם בנקודת הזמן הנכונה ולפני כולם. קצת כמו סקאוטינג מעולמות אחרים. התהליך דומה במהות לגיוס של לקוח: ראשית, מנתחים ומבינים מי העובד הרצוי והיכן ברשת ניתן למצוא אותו, ולאחר מכן מאתרים אותו, מנהלים איתו תקשורת ושיח ובסופו של דבר פועלים על מנת לגייס אותו.

יתרונות השירות שלנו
במסגרת השירות אנחנו נעמיד לרשותכם מומחה סורסינג, שינהל את הנושא מקצה לקצה ויאפשר לכם להתמקד בנושאים השוטפים. בין היתר, השירות כולל את האספקטים הבאים:
בשורה התחתונה, אם אתם רוצים לגייס את הטובים ביותר - אתם צריכים את המגייסים הטובים ביותר. מאז הקמתה של iTalent, החברה צברה שעות רבות של מחקר ולמידת השוק לאורכו ולרוחבו, כדי להעמיד לרשות השותפים שלנו את הטאלנטים הטובים ביותר שקיימים. כשתפגשו עם המומחים שלנו, מהרגע הראשון תדעו שהגעתם למקום הנכון.
עם iTalent, תוכלו לראות את ההבדל כבר מהיום הראשון.
CONTACT US
בואו נצמח ביחד

המחויבות שלנו היא להביא את הארגונים והצוותים שעובדים איתנו למקום טוב יותר – יותר גמישים לשינויים, יותר מעורבים ועם קשת נרחבת יותר של כלים, שתאפשר להם ליצור עתיד טוב יותר.