סדנאות גיוס ברשתות החברתיות

הדרך שלכם להגיע לטאלנטים שאתם רוצים לגייס, עוברת במידה ניכרת בעולמות הדיגיטל והסושיאל, ודורשת שימוש בטקטיקות וכלים מתוחכמים ומתקדמים כדי להתמודד עם אתגרים יומיומיים.
הסדנאות נועדו להכשיר את צוות הגיוס והמנהלים המגייסים שלכם ולהעניק להם את הכלים החברתיים המתקדמים ביותר. שימוש ברשתות חברתיות, בכלי דיגיטל ובכלים נוספים הוא הכרחי כיום על מנת לבנות את התדמית הנכונה עבורכם, זו שתגרום שתגרום לטאלנטים הטובים ביותר לרצות להצטרף לשורותיכם.
היכרות עם שיטות גיוס מתקדמות

הסדנה הייחודית הזו הוקמה מתוך ניסיוננו בליווי של חברות רבות בתהליכי גיוס מתקדמים ולא סטנדרטיים – והיא מותאמת לכל ארגון באופן פרטני.

הסדנה נועדה להכיר שיטות גיוס חדשניות ומתקדמות, כגון גיוס באמצעות רשתות החברתיות או חבר מביא חבר, ולהוסיף לארסנל החברתי כלי גיוס מתקדמים, שמייעלים את הקמפיינים לגיוס עובדים. 

מדובר בסדנה פרקטית, שבה נמחיש את תהליכי העבודה הנדרשים לצורך קידום הברנד התעסוקתי של החברה שלכם באמצעות העובדים שלה. ניתן לקיים אותה כקבוצת לימוד חברתית, או במסגרת הדרכות אישיות.

עם גישה לכלים המתקדמים הללו, תוכלו לחסוך משאבים רבים בקמפיינים עתידיים לגיוס עובדים.
בין היתר, הסדנאות כוללות היכרות עם הכלים והנושאים הבאים:
סדנה ייחודית למנהלים מגייסים

גיוס מנהלים הוא אחד מהיסודות החשובים ביותר בבנייה של הון ארגוני יציב שמסייע לחברות לגדול. בתנאי השוק התחרותיים, השאיפה היא לנצל כל משאב אפשרי כדי למצות את פוטנציאל החשיפה ולהגיע למנהלים הטובים ביותר שיש.

הסדנה תכשיר את המנהלים המגייסים להשתמש ברשתות חברתיות ובכלים טכנולוגיים חכמים על מנת לאתר אנשים מתאימים, וגם להגדיר אילו אנשים נכון לכם לגייס, הן מבחינת ההתאמה המקצועית, ולא פחות מכך – מבחינת ההתאמה האישית.

הכלים שמקנה הסדנה יאפשרו לכם להגיע לאנשים הנכונים לפני כולם, לבנות מוטיבציה בקרב המנהלים והעובדים בארגון שתגביר את מחויבותם לתהליך הגיוס,  וגם לייעל את תהליכי הגיוס ולחסוך בעלויות. 

עם iTalent, מספיקה סדנא אחת כדי שהחברה שלכם תוכל לצמוח ולהתפתח. השאירו את הפרטים שלך למטה וראו איך זה קורה.
CONTACT US
בואו נצמח ביחד

המחויבות שלנו היא להביא את הארגונים והצוותים שעובדים איתנו למקום טוב יותר – יותר גמישים לשינויים, יותר מעורבים ועם קשת נרחבת יותר של כלים, שתאפשר להם ליצור עתיד טוב יותר.