שאלות נפוצות

שאלות הן ללא ספק הדרך הטובה להתחיל את מערכת היחסים בינינו. כתבנו כאן את אלו שאנחנו פוגשים הכי הרבה, לשאלות הספציפיות שלכם נשמח לענות באופן אישי.

שאלת השאלות. בגדול, יש לא מעט חברות שמסייעות בגיוס, אבל הסיבה לבחור בנו היא בראש ובראשונה השירות הייחודי שלנו, שאין עוד כמוהו. בקצרה, הרעיון הוא שאנחנו נגיע אליכם, ונכיר מקרוב את החברה והאנשים, לפחות כמוכם. העבודה הצמודה איתכם היא מה שמאפשר לנו  – לספוג את האווירה שלכם, ללמוד אתכם, ולהפוך לחלק אינטגרלי מכם. השיטה הזאת מסייעת לנו להתאים לכם את המועמדים שמתאימים לכם אישיותית ולא רק מקצועית. אלו שחולקים אתכם D.N.A משותף, שמדברים את השפה שלכם, שיוכלו לסייע לכם לגדול, תוך כדי שהם עצמם גדלים מבחינה מקצועית. בדרך כלל אלו יהיו העובדים שיישארו איתכם למשך שנים. והנה עוד כמה…
 •  אנחנו מנהלים קהילה של אלפי טאלנטים ומנהלי הייטק ונמצאים איתם בקשר שוטף.
 • אנחנו משתמשים בכלי גיוס טכנולוגיים שפיתחנו בעצמנו, וגם ברשתות חברתיות בשיטה ייחודית שפיתחנו.
 • המודל שלנו גמיש ומודולרי ואנחנו מתאימים אותו למה שנכון לכם ברגע מסוים.
 • הוא מתאים גם לחברות קטנות שלא צריכות HR במשרה מלאה, אבל כן צריכות ניהול פרויקט גיוס מ-א' ועד ת'.
 • גם לחברות גדולות שמחזיקות במחלקת HR, המודל הזה גם מתאים, כי הוא מאפשר גדילה משמעותית בפרק זמן מוגבל, ואיתור טאלנטים שלא זמינים לאף אחד אחר.
 • ויש עוד, אבל את היתר תבינו כשניפגש.

מנהלת הפרויקט שלנו תעבוד עמכם לאורך פרק זמן שמתחיל מ-3 חודשים, במהלכם היא תלמד את החברה, תבין את המוצר ואת המשרה ותבנה פרופיל מועמד, שמבוסס על דרישות מקצועיות ואישית שמתאימות כדי לאייש אותו בהצלחה ולאורך זמן. לאורך התקופה תבחינו בתהליכי עבודה מתקדמים ושונים ותהיו שותפים מלאים, ולאחר מכן (בתום 3 חודשים) תחליטו אם אתם רוצים להמשיך את השת"פ איתנו (בדרך כלל, ככל שיפתחו אצלכם משרות חדשות – לא תרצו ללכת לשום מקום אחר 😊).

הזמן שלכם הוא אחד מהאספקטים החשובים ביותר בתהליך מבחינתנו. המודל שלנו, במסגרתו מנוהל תהליך הגיוס מנוהל מתחילתו ועד סופו על ידי מנהלת הפרויקט שלנו, חוסך את הזמן והמשאבים הארגוניים הכרוכים בתהליך גיוס, ומאפשר לכם להתמקד בניהול ובפיתוח החברה (או כמו שאנחנו קוראים לזה, "לגדול בשקט"). כחלק אינטגרלי מהחברה שלכם, אנו ננהל תהליך גיוס מוקפד ומסודר, במהלכו נבצע תהליכי סורסינג מעמיקים עם מגוון כלים שיאפשו לנו לאתר מועמדים ייחודיים, המתאימים ביותר עבורכם, ולאחר מכן נלווה את המועמדים, נראיין אותם, ונציג לכם רק את הטובים שבהם.

לצד החסכון בזמן ובמשאבים והמומחיות שלנו בביצוע תהליכי איתור וגיוס, יש סיבה נוספת שבגינה כדאי מאד להשתמש בשירות שלנו: שוק ההייטק הוא כידוע דינמי ורווי מאד בשינויים. כספקי השירותים הגדולים ביותר בסביבה שמלווים חברות רבות, נדע לתת לכם בכל זמן נתון תמונת מצב מדויקת על מה שקורה בחוץ. במקרים רבים, זה מסייע מאד לקבל החלטות עסקיות חשובות.

חד משמעית כן. ה-ROI שלנו הוא ברור, ואפשר לראותו אותו לאורך כל הדרך. ככל שנטפל ביותר משרות הוא יהיה מובהק יותר, כלומר תחסכו יותר.

יש המון (לא במקרה זו אחת השאלות האהובות עלינו…). יש לנו רשת נטוורקינג ענקית, מאגר של עשרות אלפי מועמדים רלוונטיים ואיכותיים שמהווים את הטופ של התחום, תרבות חברתית שדוגלת בלמידה, ולא פחות חשוב – טכנולוגיה: אנחנו משתמשים ואף מפתחים כלים ומערכות מבוססי AI וכלי סורסינג המתקדמים ביותר בתחום.

חלק מהותי מתהליך הגיוס הייחודי שלנו מתבסס על ביצוע מהלכים שונים וייחודיים כגון מיתוג מעסיק, שנועדו להפוך אתכם לאטרקטיביים יותר בעיני הטאלנטים שאתם מחפשים. הרעיון הוא לגרום לכך שהטאלנטים ישמעו עליכם ויכירו אתכם לפני שאתם פונים אליהם.

לצד אלו, השת"פ עם החברות שאנחנו מלווים מתבטא גם בליווי צוותי הגיוס ומיקור החוץ בחברה, ובסדנאות לצוות במגוון תחומים (נטוורקינג, גיוס, ועוד), שרובן נועדו כדי להציג אתכם כארגון מגייס ומעניין.

אין הגבלה על מספר המשרות. ההחלטה הזו נקבעת על בסיס הצורך שלכם בכל רגע נתון.

אתם יודעים מראש כמה אתם הולכים לשלם. המודל שלנו מציע עלות חודשית קבועה בהתאם לכמות המשרות.

בין שניים למקסימום של 3 לקוחות, כתלות במספר המשרות של כל לקוח.

כל מנהלת פרויקט עובדת על מספר פרויקטים במקביל, ובכל יום נתון היא מטפלת בכל אחד ואחד מהם. בנוסף, ישנה מחלקת בקאנד ייחודית בחברה שעובדת בצמוד למנהלת הפרויקט ומספקת גיבוי בדמות איתור וחיפוש של המועמדים המתאימים.

בוודאי. אנו עובדים עם מגוון רחב של מערכות גיוס שונות. יתרה מזו, פיתחנו מערכת גיוס שמסוגלת להתאים את עצמה לארגון שלכם. נשמח להציג לכם אותה.

המחויבות שלנו נתונה באופן מלא לארגונים שאנו מלווים, ובמידה מרובה אנחנו הופכים להיות חלק אינטגרלי מהם. אין כל דמיון בין השירות שלנו לשירות של חברות השמה. הנה כמה מההבדלים המהותיים ביותר בין שני סוגי השירותים:
 • מנהלות הפרויקט מטפלות במספר מצומצם של משרות, על מנת להעניק את תשומת הלב המקסימלית לכל אחת מהן.
 • שיטת העבודה שלנו היא פרואקטיבית, והיא מתבססת במידה רבה על מיפוי מועמדים שנמצאים ברשתות החברתיות, ויצירה של שיח ומעורבות עמם ולא על גיוס "קר".
 • כשאנו יוצרים קשר עם מועמדים, אנו עושים זאת בשמכם – ומייצגים רק אתכם.
 • שיטות העבודה המגוונות שלנו לאיתור ומשיכת מועמדים מייצרות מעורבות וזיקה חזקה כלפי הארגון, ומסייעות רבות בבניית מיתוג המעסיק שלכם.
 • הליווי שלנו נמשך לאורך כל תהליך הגיוס – מתחילתו ועד סופו. אנו רואים עצמנו כאחראים על ליווי המועמד והארגון בכל הצמתים החשובים בתהליך הגיוס, ובראש ובראשונה יצירה של חוויית מועמד חיובית.

בכל אמצעי שעומד לרשותנו: מלינקדין, דרך שיחות טלפון, אימיילים ועוד. אנחנו מגלים שוב ושוב שאחת הדרכים היעילות להגדיל את שיעור התגובה של המועמדים, היא לפנות אליהם דרך חשבון גיוס המנהלים בלינקדין.

כמובן, מנהלי הפרויקט שלנו מנוסים מאד בביצוע ראיונות עומק. הם נערכים במשרדים שלכם או שלנו, בהתאם להעדפה שלכם. בנוסף, אנו שמחים ללוות ראיונות שמבוצעים על ידי מנהלי הגיוס שלכם, ככל שיש צורך.

בין 5-8 מועמדים לכל משרה במהלך תקופת הפרויקט (3 חודשים). חלק גדול מהמאמצים שלנו לייצר תהליכי גיוס יעילים ופוריים, מתמקד בסינון מראש של המועמדים הלא רלוונטיים, והצגת רשימה סופית מצומצמת ככל הניתן של מועמדים שהם בעלי פוטנציאל ההתאמה המקסימלי לארגון שלכם.

זה משתנה ממשרה למשרה. בגדול, הממוצע עומד על כ-20 מועמדים בשבוע, כשרובם פאסיביים.

בסביבות כ-3 שבועות לאחר תחילת הפרויקט. השבועיים הראשונים ישמשו עבורנו בעיקר כדי ללמוד אתכם לעומק, להבין מה עובד הכי טוב עבורכם, ולהגדיר מיהו המועמד שיהיה תואם באופן מדויק לתפקיד, לתרבות הארגונית, ולאנשים שמרכיבים אותו. במהלך התקופה, אנו מגדירים את הקריטריונים לתהליך דירוג המועמדים, ולומדים לעומק את הדרישות הטכניות, כדי לבנות תהליך סינון מדויק. תהליך הלמידה יהיה אפקטיבי ככל שנזכה לשיתוף פעולה עמוק יותר עם כל האנשים הרלוונטיים בארגון.

כחלק מצוות הגיוס בארגונכם.

כדי לאתר את המועמדים הנכונים ביותר לכם, חשוב שמנהל הפרויקט יכיר אתכם לעומק, גם בפן הטכני וגם בפן האישיותי (ה-DNA הארגוני). הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא מתוך המשרדים שלכם: לפגוש את המנהלים המגייסים, לספוג את האווירה, וכמובן להעמיק את ההיכרות עם עובדי החברה ועם ה-DNA שלה.

לרוב, היוזמה תהיה מהצד שלנו: אנחנו מאמינים בשקיפות ובתקשורת שוטפת עם הלקוחות שלנו. במסגרת הזו, נדאג להעביר לכם דיווחים שבועיים, לקיים שיחות על בסיס יומיומי, ולערוך מפגשים תקופתיים בארגון, הכל בהתאם לצורך שלכם.

בהחלט כן. במקביל לאיתור פרואקטיבי של מועמדים פאסיביים, אנו יכולים גם לנהל כל מקור גיוס כולל חברות השמה שעובדות עבורכם, ולהעניק להם משוב בנוגע למועמדים שמתקבלים ביחס לפרופיל המשרה הנדרש.

CONTACT US
בואו נצמח ביחד

המחויבות שלנו היא להביא את הארגונים והצוותים שעובדים איתנו למקום טוב יותר – יותר גמישים לשינויים, יותר מעורבים ועם קשת נרחבת יותר של כלים, שתאפשר להם ליצור עתיד טוב יותר.