ליווי סטארטפים בצמיחה

יש לכם רעיון חדש ומרגש. רעיון משלכם. יכול להיות שכל העתיד שלכם תלוי בו - ואתם מוכנים להפוך אותו למפץ הגדול שלכם.
חברות סטארט אפ נמצאות בצמיחה מתמדת, ונדרשות להיות מסוגלות לצמוח בקצב מהיר ברגע נתון. היכולת לגייס אנשים רבים בזמן קצר היא במקרים רבים החמצן של ארגונים מהסוג הזה.

תנאי הכרחי להצלחה של החברה הוא בחירה מדויקת ומאד מסוימת באנשים הנכונים לה: כאלו שיביאו עמם כישרון טכני לצד ניסיון ארגוני מקצועי – אבל לא פחות חשוב מכך, גם כישורים אישיים מהסוג שעוזר לחברות לגדול. או במילה אחת – טאלנטים.

אלא שגם הטאלנט הגדול ביותר לא בהכרח יהיה הבחירה הנכונה עבורכם. בין שלל המועמדים שעומדים בדרישות הטכניות של המשרה, הסוד הוא לבחור את אלו שמתאימים ל-D.N.A הארגוני שלכם, כך שהם יוכלו להעצים אתכם ולגדול יחד איתכם. 

לכן, האתגר הוא להבין מיהם הטאלנטים שלכם ולאתר אותם, אבל לא פחות מכך – לדעת איך למשוך אותם אליכם, בתוך שוק רווי באפשרויות מעניינות ובתחרות.

כדי לאפשר לזה לקרות , אתם נדרשים לבנות את התשתית הנדרשת מבעוד מועד – ואנו כאן כדי לסייע לכם לעשות את החלק הזה, שהוא החשוב מכולם.

אנו נלווה אתכם עוד מתהליך הרעיון ועד לגיוס בפועל – נבנה את התשתית האנושית, נגדיר פרופילים מקצועיים ואישיים ונטמון את היסודות הדרושים כדי להביא את הטאלנטים הטובים והמתאימים ביותר אליכם – אלו שיגרמו לכם לצמוח בדיוק בכיוונים הנכונים.

הנה כמה מהאספקטים שבהם הליווי שלנו בא לידי ביטוי:

בניית המערך האנושי בצורה הזו, תאפשר לכם לגייס ולשמר לאורך זמן את האנשים הנכונים, אלו שיביאו את החלום שלכם ואתכם כמה שיותר רחוק. זו נקודת המפתח שמבדלת חברות קטנות שהפכו לסיפור הצלחה, מרעיונות אחרים שהיו לא פחות טובים, אך לא הבשילו למוצר.

נשמח להסביר לכם עוד על מהות השירות, ולבדוק את ההתאמה שלכם. צרו איתנו קשר כדי שנוכל להכיר אתכם קצת יותר טוב, ולבחון כיצד אנחנו יכולים לסייע לכם להגיע הכי רחוק שאפשר.

אתם יכולים לעשות את זה, ולהפוך לסיפור הצלחה. אתם רק צריכים את השותפים הנכונים שילכו איתכם, יד ביד. אנחנו כאן כדי לעשות את זה - השאירו את הפרטים שלכם מטה ותתחילו להניע את הרעיון שלכם בכיוון הנכון!
CONTACT US
בואו נצמח ביחד

המחויבות שלנו היא להביא את הארגונים והצוותים שעובדים איתנו למקום טוב יותר – יותר גמישים לשינויים, יותר מעורבים ועם קשת נרחבת יותר של כלים, שתאפשר להם ליצור עתיד טוב יותר.