דנה ודרור דוידוף: אדפטציה לשגרת היום-יום - iTalent - Hire smarter

דנה ודרור דוידוף: אדפטציה לשגרת היום-יום

שיחות מסדרון בזום, מועדון יין וירטואלי וסטאנדאפ בוקר – דנה בש שלח ודרור דוידוף בשיחה על איך עושים אדפטציה לחיי היום יום של החברה, ולמה תקשורת לא פורמלית היא לא פחות חשובה מכל היתר.

חברת Aqua Security מתעסקת במתן שירותי אבטחת ענן, מונה מעל 250 עובדים ברחבי העולם ועובדת עם חברות ענק שכולנו מכירים. משבר הקורונה תפס את החברה בעיצומו של פרץ צמיחה שכבר נמשך כמה שנים, ולמרות שעולם ה-Cloud עדיין זז וצומח, אי אפשר להתחמק מההשפעות של המשבר.

ההתאמות בפן המקצועי היו ברורות מההתחלה – ביטול טיסות עסקיות והעברת העובדים בכל העולם לעבודה מהבית. עד כאן, כולנו מכירים. אבל מה הלאה?
מתוך הבנה שמדובר במציאות חדשה שלא הולכת לשום משום, הנהלת החברה יצאה למצוא פתרונות. החל מהגברת השימוש בפלטפורמות תקשורת, ניתוב מחדש של תקציבים לצורך ביצוע התאמות ארוכות טווח… ועד מתן מענה לפן החברתי והלא פורמלי של מקום עבודה – שיחות מסדרון, מועדוני חברים, ישיבות צוות ופגישות אישיות.

קבלו סרטון מרתק על גמישות מחשבתית, הסתגלות מהירה ופתרונות יצירתיים.

רוצים להקשיב בדרך? לחץ כאן עבור סאונדקלאוד
CONTACT US
בואו נצמח ביחד

המחויבות שלנו היא להביא את הארגונים והצוותים שעובדים איתנו למקום טוב יותר – יותר גמישים לשינויים, יותר מעורבים ועם קשת נרחבת יותר של כלים, שתאפשר להם ליצור עתיד טוב יותר.