דנה בש שלח ויחיאל אטיאס: תשקיעו בעובדים שלכם - iTalent - Hire smarter

דנה בש שלח ויחיאל אטיאס: תשקיעו בעובדים שלכם

המעבר משוטף למצב מלחמה הוא קריטי. תגובה מהירה חשובה לא רק לעובדים, אלא גם לנו, המייסדים מול המשקיעים. מנכ"ל חברה בתחילת הדרך מתווה חזון ורותם אנשים סביב רעיון ובמהלך הראיון שלנו עם יחיאל אטיאס, הוא דואג להזכיר לנו שמעבר לניהול השוטף, צריך גם להיות הדופק של הארגון, בעיקר כאשר המנכ"ל מתפקד גם בכובע החשוב של מנהלת משאבי אנוש. דנה ויחיאל ישבו לשוחח על התמודדות במצבי לחץ, כיצד בחר לפעול בחר בחברה שלו החל מקיצוצי עובדים, תכנית התייעלות, ושימור שיחות המסדרון כמשהו פורמלי. יחיאל הסביר על הקיצוץ בשכר, וכיצד כל אלו משפיעים בבית כאשר אשתו עובדת חיונית ואיך מסבירים לילדים על המציאות החדשה. כאשר העבודה והבית הם תמיד בחירה בין שתי האפשרויות, דנים השניים בסימביוזה החדשה שנוצרה בין השניים.

"תשקיעו בעובדים לפחות כמו שאתם משקיעים במוצר".
כל דבר הוא הזדמנות והפרק הזה הוא הזדמנות לשמוע כמה נקודות מרתקות מפי יחיאל על איך ניתן לשמר עובדים, שינוי בתהליכי עבודה פנימיים וכיצד ניתן להגביר את התפוקה גם בתקופה מאתגרת.

רוצים להקשיב בדרך? לחץ כאן עבור סאונדקלאוד
CONTACT US
בואו נצמח ביחד

המחויבות שלנו היא להביא את הארגונים והצוותים שעובדים איתנו למקום טוב יותר – יותר גמישים לשינויים, יותר מעורבים ועם קשת נרחבת יותר של כלים, שתאפשר להם ליצור עתיד טוב יותר.